INTERIA.PL
Zarejestruj się i graj za darmo!
Nastał Czas Wojny! Niszcz wrogów i siej zniszczenie!

Time Edge: Czas Wojny to gra strategiczna z elementami RPG. Akcja toczy się przez 6 różnych epok, w których występują różne jednostki, budynki i technologie.

Do dyspozycji gracza oddane są 4 rasy bohaterów, których mogą rozwijać podczas gry. Bohater zdobywa doświadczenie atakując innych graczy bądź pokonując potwory zamieszkujące tajemnicze miejsca, w których można znaleźć wiele skarbów. Im wyższy poziom posiada bohater, tym większy wpływ wywiera na dowodzoną przez siebie armię.

Armię można podzielić na różne formacje. Dzięki temu można wykorzystywać odpowiednio różne zagrywki taktyczne. Jeśli lubisz bawić się w stratega, pasjonują Cię wielkie potyczki z wieloma rodzajami jednostek, różnymi możliwościami strategicznymi - to znalazłeś grę dla siebie.

Jak za mgłą słyszysz szum, trzaski pomiędzy którymi słychać urywane ludzkie krzyki, alarmujące wycie, widzisz czerwony migający blask - a potem wszystko gaśnie.

A potem w twojej głowie rozlega się głos:

- Tysiące lat temu nasz świat opuścił świetlisty Bóg, pogrążając go w ciemności. Wkrótce potem nadeszły demony i niebo płonęło ogniem przez wiele dni i nocy. To co istniało, przepadło. To co było przedtem, zostało zapomniane. Uternia, nasz świat, zasnuł się mrokiem. Kilku z nas zdołało ocalić okruchy dawnej magii, by przetrwać i czekać na Ciebie.

Twój czas nadszedł. Po której opowiesz się stronie?

Witaj, Władco - oczy szamana odbijały blask ogniska - czekaliśmy na Ciebie.

Bezskutecznie szukasz w otchłani swojej pamięci, nic nie przypomina ci tego, kim byłeś, kim jesteś.

Czujesz zapach dymu i futer okrywających twoje ciało. Noc jest chłodna, lecz szaman siedzi naprzeciw ciebie okryty jedynie skórą wilka. Jego ciało pokryte jest ornamentami tatuaży nieznanych Ci znaków.

- Czas oznajmić wszystkim twoje przybycie.

Chcesz cos odpowiedzieć, lecz zmęczenie zamyka twoje oczy i zatapiasz się w falach snu.

Nazajutrz rano zaczyna się praca. Krępi, muskularni wojownicy twojego plemienia za pomocą skórzanych powrozów przyciągają wielki, granitowy głaz i po kilku godzinach wspólnego wysiłku ustawiają go na środku wioski. Rzeźbiarze krzemiennymi dłutami wykuwają w nim magiczne symbole, których znaczenie znają tylko szamani.

Znaki te będą chronić twój lud i prowadzić go poprzez mroki dziejów.

Copyright © 2008-2024 BW Team ™       Polityka prywatności